Survivor Kim Elendi Duygu mu Taner mi? Sms Oylaması

Survivor’de muhteşem çekişme devam ediyor. Gönüllüler takımı dokunulmazlık yarışmasını kaybetmesinin ardından elemeye gidecekler. 1 Mart 2015’de yayınlanan bölümünde oylama yapıldı ve sonuç açıklandı. Duygu oy birliği ile elemeye çıkacak isimlerden birisi kabul edildi. Bugün açıklanacak olan sonuç gereğince diğer ismi en çok oy alan kişi belirleyecek. İki kişi SMS oylaması sonucunda birisi adada kalırken diğeri de adaya veda edecek.

İLK İSİM DUYGU
Büyük coşku ile başlayan gönüllüler takımının her şeyi istediği gibi gitmeyince zor dönemler yaşıyor. Eleme gecesindeki sıkıntılarla birlikte ilk kaybı gönüllüler verdi. Aralarında ilk isim olarak Duygu gösterilmesi eleme gecesinde karşısında çıkacak rakibi beklemesine sebep oldu.

Halkın oylama gecesi belirleyeceği seçim sayesine adaya birisi veda edecek. Gönüllüler takımı aynı zamanda şampiyonlar takımı olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz sezonların şampiyonları yarışmada amansız mücadele verecek. Survivor’un geleceği ve güçlü isimleri gösterilmesi başarıyı gösteriyor.

Gönüllüler takımı içinde bölünmeler başladı. Yarışmacılar kendi gruplarını kurarak sorun olması durumunda eleme gecesine göndereceği isimleri belirliyor. Yarışmanın başında bunların yaşanması sıkıntı çıkartıyor. Hasan kişisel dokunulmaz oyunun alması elenmekten kurtulmasını sağladı.

Oylama sonucunda en çok oyu alan kişinin seçtiği bir kişi ile SMS oylamasına gidecek. Duygu’nun karşısında beklenen isimlerden birisi Taner olmaktadır.

Survivor SMS oylaması sonucu elenen Duygu mu Taner mi hepsini eş zamanlı olarak açıklanacak.

Yorum Yazın