Survivor Fulya Elendi mi? 10 Mart 2015

Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor. En son elenen isim ada konseyinde ismi yazılan Duygu olmuştu. Haftanın birincisi olan Turabi ile Hilmi Cem arasında kıyasıya mücadele görülüyor. Amansız mücadele Survivor yarışmasında olacak. Gönüllüler takımında karşısında Hilmi Cem’i seçmesi sonucunda oylama sonucu en baştan belli olup Duygu elenerek gönüllüler takımından ayrılmış oldu.

Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden ünlüler için zorlu bir seçim olacak. Ada konseyinde elenecek isim oylaması nefesleri keserken Ahmet Dursun ve Fulya Keskin ön plana çıktı. Son dakika açıklanan oyla birlikte Fulya Keskin elenme riskine girdi. Aldığı 6 oy birlikte elenecekler aransa girdi. Survivor başlaması ile birlikte gönüllüler takımında uyumsuz olarka görülen isimlerden olmuştu.

Fulya Keskin Kimdir?
1984 İzmir ilinde dünyaya gelen Fulya Keskin eğitim hayatını doğduğu ilde tamamlamıştır. Sporla ilgilenen güzel yarışmacımız hentbol, atletizm, badminton, tekvando gibi sporlara merak duymuş ve ilgilenmiştir. Sporcu kişiliği ile kendisini tanıtıp, Best Model yarışmasında çeşitli dereceler alması yıldızlar arasında yapmıştır.

fulya keskin

Yorum Yazın