Survivor All Star 22-23 Şubat 2015

Uzun zamandır merakla beklenen Survivor All Star yarışmanın 1. bölümü ile ekranlara geldi. 22 Şubat’ta yayınlanan bölümden sonra heyecan doruklarda görüldü. İlk bölümü ile ödül oyunu için yarışma yaparak birinci gelen kişi hangi adada kalacağını tercih etmeye hak kazanmıştır. Ünlüler ve gönüllüler için önemli yarışmalardan birisi odu.

22 Şubat 2015 Survivor’da yaşanan günler oldukça heyecanlı geçiyor. Oylama sonucunda gönüllüler takımından birisi ünlüler takımına geçmek zorunda kaldı. Hakan’ın adı yazılması ile ünlüler takımından yerine geçmiş oldu. Survivor All Star geçtiğimiz senelere göre dorukta geçeceğini görüyoruz.

13 Gönüllü, 9 Ünlünün olmasından dolayı Berna Canbeldek gönüllüler takımından ünlüler takımına geçiş yaptı. Ünlüler 10, gönüllüler 12 kişi yarışmada mücadele verdi. İlk gün büyük ödül için oynanması sonucunda başarı ile kazanan ünlüler ada seçme hakkına sahip oldu.

22 ŞUBAT ADA KONSEYİNDE NELER OLDU?
Ada konseyinde yaşananlar herkesi duygulandırdı. Gönüllüler kendi arasından birisini karşıya geçirerek takımları eşitlemek zorunda kaldı. Oylama yapılması ile Turabi yine dikkatleri üzerine çekti. Ünlüler takımına geçen isim Hakan oldu.

Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı

survivor unluler ve gonulluler

Yorum Yazın