Survivor 24 Şubat 2015 Ödül Yarışmasını Kim Kazandı

Survivor 24 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde ödül yarışması yapılıyor. Acun Ilıcalı’nın açıklaması doğrultusunda yarışma ödülleri en ufaktan en yükseğe doğru çok ağır şekilde ilerleyecek olduğunu söylemesi herkesi şaşırttı. Ödülün açıklanması ile yarışmacıların adeta ağzının suyu aktı. Henüz yarışmanın başında olsa teselli ödülü olarak kişileri rahatlatacak. Amansız mücadelede ünlüler ve gönüllüler arasındaki çekişmede kendisini gösteriyor. Yarışmanın dışında birbirleri ile mücadelesini gösteriyorlar.

24 Şubat 2015 Yarışmanın Ödülü: Kişi başı 2 adet büyük boy patates.

Yarışma amansız şekilde devam ederken en son ünlüler 6, gönüllüler 7 olarak devam ediyordu. Değişen olmazsa eğer işlemlerin yapılmasında devam edilecektir. Yarışmada herhangi bir yaralanma veya kaza olmadan atlatılması bekleniyor.

Parkur: Oldukça zorlu bir parkur olduğunu söyleyebiliriz. İlk etapta karşılarında yüksek çıtalardan zıplamaları gerekiyor. Çukurun içindeki sudan ilerleyerek kütüklerin üzerinden geçiyorlar. Karşılarında sürünme kısmı ve sonra döner tekerleklerin üzerinden veya altından geçmek zorunda kaldılar. Devamında 3 katlı tırmanma parkuru olup mücadele ediyorlar.

Turabi ile Hakan arasında olan anlaşmazlıklar devam ediyor. Gönüllüler oyunu önde götürürken malesef ünlülerde arkadan yetişerek son durumu 7-7 yaptılar. Son 3 sayı sonucunda büyük ödül olan patatesleri kimler alacağına karar verilecek.

24 Şubat Ödül Yarışmasını Gönüllüler Kazandı.

Yorum Yazın