Bu Tarz Benim 2. Sezon Jüri Üyeleri Show TV

Bu Tarz Benim yeni kanalına taşınması ile birlikte eski jüri üyeleri de geçiş yaptı. Show TV ekranlarında yayınlanan yeni Bu Tarz Benim yarışmasının yeni jüri iyeleri ise moda dünyasında yön vermiş isimlerdir. Birbirleri ile oldukça uyumlu olan jüri üyesi birbirlerinden hırslı yarışmacıların tarzlarını değerlendirecekler. Türkiye’de tanınmış şöhret yapmış olan jüri üyeleri kendilerinin göstermelerine yardımcı olacaktır.

Sibel Arna
CNN Türk ekranlarında Trends adlı programı hazırlayıp sunmuştur. Milliyet gazetesinde moda, kozmetik ve güzellik üzerine Gezdim Gördüm köşesini hazırlayarak sunmuştur. Sabah gazetesinde de çeşitli yazılar yazarak sunum yapmıştır. Modaya çok yakın isimlerden olu programların sunumu yapmaya devam ediyor.

sibel arna

Chloe Loughnan Ortaç
Serdar Ortaç ile aşkı ile tanıdığımız Chloe Loughnna Litvanya vatandaşıdır. 1992 yılında dünyaya geldi. Mankenlik ve oyunculuk ile kendisini tanıdık. 2014 yılında Serdar Ortaç ile evlenmiştir. Türkiye’de kalacağını duyurduktan sonra kısa zaman içinde Serdar Ortaç’ın kliplerinde oynamıştır. Devamında Bu Tarz Benim Yarışmasından gelen jürilik teklifini kabul ederek koltuğa oturmuştur.

chloe loughnan


Umut Eker

1983 yılında İstanbul iline dünyaya geldi. Street Fashion adında bir marka kurmuştur. Yurtdışında ve içinde hızlı bir şekilde büyümüşlerdir. Sahip olduğu hisselerin satışını yaparak kendisi dinlenmeyi tercih etmiştir. Dinlenme hayatında gelen jürilik teklifini kabul ederek tarz olan kişileri değerlendirmekle zamanını geçirmek istemiştir.

umut eker

Cemil İpekçi
Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarındandır. Bugün tanınması ile birlikte yorumları ile de çok dikkat çekmiştir. Bu Tarz Benim yarışmasından gelen teklifi kabul ederek değerlendirmelerini yapacaktır. Kadrosu bakımından oldukça güçlü olan ekibe sahiptir.

cemil ipekci

Yorum Yazın