Serçe Sarayı Nerede Çekiliyor

Star TV ekranlarının yeni dizisi olup kısa zamanda izlenme rekorları kırdı. Serçe Sarayı dizisi olarak yayınlanan yapımında başrollerinde hepimizin yakından tanıdığı isimler yer alıyor. Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy gibi isimler dizinin başrollerinde oluyor. Ayrıca dizide Ege Şaşmaz, İlayda Alişan, Esra Dermancıoğlu, Erkan Bektaş, Selen Özgürk ve Gülen Karaman gibi oyuncularda yer almaktadır.

Serçe Saray dizinin hızlı bir şekilde devam ediyor. Çekimlerin adresi olarak İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde yapılmaktadır. Mahalle olarak değişiklik gösterse dahi genellikle Kuleli Mahallesinde dizinin çekimleri yapılmaktadır. Okul çekimlerinin yapıldığı yer Burhan Felek lisesi olmaktadır. Dizinin setine gitmeden önce yapımcı firmayı arayarak sete misafir kabul edilip edilmediğini öğrenmelisiniz. Hangi günler çekimin olduğunu öğrenmek gittiğinizde hayal kırıklığına uğraşmanızı engelleyecektir.

Burhan Felek lisesinin adresi olarak Salacak Mah. Dr. Sıtkı Özferendeci sokaktadır. Gittiğiniz zaman kime sorsanız ünlü dizinin nerede olduğunu size göstereceklerdir.

serce sarayi

Yorum Yazın