Roman Havası Nerede Çekiliyor

Uzun zamandır ekranlarda romanlar ile ilgili dizi yapılmazken yeni bir atakta Show TV’den geldi. Roman havası dizi ile Cennet Mahallesi dizisinin yeni versiyonuna geçiş yaptılar. Oyuncu kadrosu baştan sona değişerek usta oyunculara yer verildi. 2014 yılında ilk bölümü ile ekranlara geldi. Aynı mahalleyi paylaşan iki ailenin birbirlerine olan sevgisini konu almaya devam ediyor. Yeni dizimizde bir çok ünlü tiyatro oyuncusu yer alıyor. Dizinin başrollerinde Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Oya Başar, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Laizer Kemaloğlu, Bohaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar gibi isimlerden oluşan kadrosu vardır.

Dizinin yapımcılığında Erler Film’in imzası bulunuyor. Yönetmen koltuğunda yakından tanıdığımız Hakan Arslan oturmaktadır.

Roman Havası dizisinin seti olarak eski Cennet Mahallesi olarak bildiğimiz yerde çekileceğini görüyoruz. Roman mahallesinde o eski havanın yaşatılması için çekimleri de aynı yerde yapılmaktadır. Yeni dizinin setine giderek ünlü oyuncularla tanışmanız mümkündür. Gitmeden önce set günlerini öğrenmek için Erler Film ile iletişime geçerek çekim zamanını öğrenmeniz mümkündür.

roman havasi

Yorum Yazın