Ölene Kadar Nerede Çekiliyor

ATV ekranlarında yep yeni bir dizi daha yayın hayatına girdi. Yapımcılığını Tims Productions’ın üslendiği, başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Leventoğlu, Gülcan Arslan’ın paylaştığı dizi ilk kez yayınlandı. İlk günden itibaren büyük reytinglere ulaşan dizi yeni bölümlerde oldukça rağbet görecek gibi duruyor. Beklendiği üzere 4. Bölümde yönetmenlik koltuğuna Feride Kaytan oturdu. Her hafta ATV ekranlarında Perşembe günü 20:00’de izleyebilirsiniz. 2017 yılının en iddialı dizilerinden biri olacak gibi duruyor. Severek takip etmenizin yanı sıra ekranlarda sizi kendisine bağlayacak.

Ölene Kadar dizisinin çekimleri İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde yapılmaktadır. Kundura Fabrikası Film Platosu’nda devam eden çekimler devamlı yer değiştirmektedir. İstanbul’un bir çok yerinde çekimler devam etmekte. Çekimler haftanın altı günü devam etmekte. İstanbul’da sağlık ocağında yapılacağı bunun için mekan arayışında olunduğunu öğrendik.

Dizi oyuncularını ile tanışmak ve onları izlemek için sete gidebilirsiniz. Hangi gün tam olarak nerede olduğunu öğrenmek için yapımcı firma ile görüşmenizde mümkündür. Telefon ile iletişime geçerek bilgi almanı mümkün.

Yorum Yazın