Maral Oyuncuları

Tv8 ekranlarına yeni bir dizi geliyor. Maral adındaki dizi kendisi ile özleşecektir. Genç bir kızın yaşamına şahit olacaksınız. Zorlu bir hayatın getirisini siz görebilirsiniz. Yeni dizinin başrollerinde sevilen isimlerden Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli paylaşacak. Yönetmen koltuğunda olması beklenen isim Barış Yön olup yapımcılıkta Timur Savcı görülebilir. Aşk dizisi olarak beklediğimiz dizi hakkında henüz ayrıntılar paylaşılmadı.

Dizinin konusu olarak görebileceğimiz Maral (Hazal Kaya) orta gelirli bir ailenin kızıdır. Mağazada yönetici olarak çalışmaktadır, mağazanı patronunun oğlu yurtdışında eğitim görmekteydi. Geri gelen oğlunun Maral’a olan ilgisi ile birlikte bir aşkın başlangıcı olacaktır.

Yeni dizi Ocak ayı içinde başlaması bekleniyor. Aşkı sevenler için oldukça cazip bir dizi olacaktır. İki ünlü ismin hayranları yüksek olması dizinin başarıya ulaşması sağlayacaktır. Tanınmış isimlerin rol alacağı dizi Tv8 ekranlarında reyting rekorları kırması bekleniyor. Daha önce Tv8 ekranlarında yayınlanan nadir dizilerden olacağı görülüyor. Henüz oyuncu kadrosu tam olarak açıklanmasa dahi başrol oyuncuları çoktan belirlenmiş durumda. Kısa zaman içerisinde medya tanıtımlarının yapılması bekleniyor.

maral oyunculari

Yorum Yazın