Kiraz Mevsimi Nerede Çekiliyor

Fox TV ekranlarında yayınlanan gençlik dizisi Kiraz Mevsimi her hafta yeni maceralara atılıyor. Aşkı doyasıya yaşamak isteyenler gençlerin seyretmesi gereken dizilerdendir. Yayınlandığı ilk günden itibaren televizyon dünyasının vazgeçilmez dizisi olmuştur. başrollerinde sevilen isimler Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ve Dağhan Külegeç gibi ünlü isimlere yer veriliyor. Ünlü isimler birbirleri ile güzel zaman geçiriyor. Setine gidip görenler oldukça memnun olduklarını söyleyebiliriz. İstanbul ilinde çekilen dizi her bölümü ile bizi eğlendiriyor.

Kartal Cevizli Mahallesi ve Üsküdar Selimiye mahallesinde çekimlerin olduğu öğrendik. Geçen günde İnönü mahallesinde dizinin çekimine şahit olduk. Söyleyebileceklerimiz ise dizi severler için İstanbul’un çeşitli ilçelerinde çekildiğidir. Gezerek ilçeleri en yakın şekilde görebilirsiniz.

Set hakkında verilen bilgiler gidenlerin fotoğraf çekmelerinin yasak olduğudur. Set çeşitli ilçelerde olduğundan dolayı mekan değişikliği oluyor. Gitmeden önce hangi sette çekimlerin yapıldığını öğrenerek oraya gitmeniz olacaktır.

Comments
  1. Ziyaretçi Cevapla
  2. Ekin Cevapla

Yorum Yazın