Günahkar Yusuf Kimdir

Günahkar Ali Yusuf Karakteri Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Günahkar dizisinin başrol oyuncusu olan Ali Yusuf karakteri gerçekte hepinizin tanıdığı aşk dizilerin vazgeçilmezi olan Seçkin Özdemir’dir. Dizi karakteri gereğince zeki, dürüst, başarılı, sözünün eri, mazlumların yanında birisini canlandırmaktadır. Tıp fakültesinde 5. yılında okulun başarılı öğrencilerindendir. Yeniliklere açık olduğu gibi hocaları tarafından odlukça sevilirdi. Kız arkadaşı önemli bir haberin peşinde koşarken saldırıya uğramıştır buna karşılık verince adamı öldürmüştür. Ne yapacağını bilmeden Yusuf’tan yardım isteğinde bulunur. Bunun üzerine Yusuf koşarak evden çıkarak sevgilisini kurtarmak için çaba harcamaktadır. Suçu kendi üstüne alınır ve hapishanede 7 yıl yatar.

Hapishaneden çıkınca artık doktorluk hayatı bitmiştir. Geçinmek için yer altı dünyasında doktorluk yapmaya başlar. Yasadışı yollarla gelen kişilere yardım ederek onların tedavilerini üstlenir. Bir çok kişiye yardım eder ama zulüm edenlerden her zaman intikam alma düşüncesi kafasının içine yatmıştır. Hapishane arkadaşı olan sado ile ortak iş yapmaya başlar. Onun getirdiği müşterilere bakar ve geçimini sağlarlar.

Seçkin Özdemir Kimdir Kısaca

Seçkin Özdemir kimdir işte kısaca kendisini tanıtalım. Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Meslek olarak radyo ve televizyon programcısıdır. Oyuncu, DJ ve sunuculuk yaparak geçimini sağlamıştır.

Seçkin Özdemir Rol Aldığı Diziler

Yaban Gülü – 2008
Muhteşem Yüzyıl – Leo – 2012
Al Yazmalım – İlyas – 2011
Bir Aşk Hikayesi – Korkut Ali – 2013

Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 25 Ağustos 1981 Yaşı: 33 Burcu: Başak

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 25 Ağustos 1981
Yaşı: 33
Burcu: Başak

Yorum Yazın