Günahkar Sado Kimdir

Günahkar Sado Gerçek Adı Kimdir?

Fox TV ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Günahkar heyecan dorukta yayın hayatına devam ediyor. İlk bölümü ile büyük bir heyecanın içinde olduğunu gösterdi. Hikayesince uzun bir ömrü olmayacağı anlaşılsa dahi kısa zaman içersinde sonuna kadar güzel zaman geçirmiş olacaksınız. Sado karakterini canlandıran ünlü oyuncumuz Korel Cezayirli’dir.

Sado Kimdir

Ali Yusuf ile cezaevinde tanışan Sado için hayat yer altı dünyasından oluşuyor. Kardeş olarak ve hapisten çıktıkları zaman birbirlerine daima destek olmuşlardır. Doktorluğunu yaktığından dolayı hapisten çıktığında zorlanacak olan Ali Yusuf’a yardım elini Sado uzatır. Birlikte iş yaparak hayatlarını sürdürürler. Sado akıllı ve hırslı birisi olarak alemin efendisi olmak ister.

Korel Cezayirli Kimdir

2 Nisan 1976 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen ünlü Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olmuştur. Kariyerine tiyatro oyunculuğu ile başlayarak dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Ekranların yakışıklı çocuğu olduğu gibi yaşına göre oldukça başarılıdır. 94-96 yıllarında modern ve jazz dersleri almıştır. Selçuklu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazanıp burada eğitim almıştır. Mezun olduktan sonra kurucu ve oyuncu olarak şehir tiyatrosunda oyunlara katıldı.

Doğum Yeri: Ankara Doğum Tarihi: 02 Nisan 1976 Yaşı: 38 Burcu: Koç Boy: 173

Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 02 Nisan 1976
Yaşı: 38
Burcu: Koç
Boy: 173

Yorum Yazın