Damla Aslanalp

Damla Aslanalp Hayatı, Damla Aslanalp Biyografi

Damla Aslanalp, 1990 yılında Almanya ilinde dünyaya gelen Türk dizi oyuncusudur. Popüler dizi oyuncusu olma yolunda hayatına devam etmiştir. 23 yaşına geldiği zaman Almanya’da yapılan Miss Turkuaz güzellik yarışmasında 3. olarak seçilmiştir. Güzel olduğu kadar aynı zamanda profesyonel oyunculardandır. Yönetmen koltuğunda oturan Mahsum Kırmızıgül 130 aday içersinde dizinin başrolüne kendisini seçmiştir.

Kadim Dostum dizisinde Hanna karakterini canlandırıyor. Sevilen oyunculardan olduğu gibi Türkiye’de oldukça popülerdir. Başarılı oyuncu olmasının yanı sıra dizide tatlılığı herkesin gözüne çarpıyor. Yeni sezon oyuncularından olmuştur. İlk kez karışımıza çıkan oyuncunun oyunculuk kariyerinin oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Sevilen isme oyunculuk hayatına başarılar dileriz.

Hanna: Babasının Türk olduğunu öğrendiğinde onun yaşadığı eve ve yere gelir. Kadim ve Dostum aileleri ile tanışır ve ortalık karışmaya başlar. Herkes birbirlerini tanır yeni olması yeni maceralarının ortaya çıkmasını sağlar. Babasının yaşadığı yeri daha yakından tanımak için Mardin’e gelerek buraları inceler gezer görür. İnanılmaz bir aşka kapılarak sevdiğinin yanında kalmayı tercih edecektir.

damla aslanalp

Damla Aslanalp Oynadığı Diziler
Kadim Dostum – Hanna – 2014

Yorum Yazın