Bu Tarz Benim Serpil Gök Kimdir

Yeni bir heyecan daha görülüyor. Renkli yüzlerin katıldığı yarışma 2. sezonda ortalığı yakıp kavurmaya devam edecek. Yarışmacılardan birisi herkesin yakından tanıdığı isim Serpil Gök oldu. Güzelliği ve duruşu ile herkesi en tarz olduğunu gösteriyor. Türkiye’nin en tarzları yarışması ekranları başında milyonların hayranlıkla seyrettiği yarışma oldu. Giyimi, duruşu, saçı başı her şeyiyle birlikte mücadele ediyorlar. İkinci sezonda iki farklı kanalda yayın devam ediyor. Show TV ekranlarında ikinci sezona geçerken, TV8 ekranlarında ilk sezonunda. Önceden haber yaptığımız dizi haberleri taşınarak TV8 ekranlarına gitmesine rağmen aynı formatta yarışma Show TV’de devam ediyor.

Kendisine özel bir jüri ekibi ile etkiliyor. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği yarışmanın jüri ekibi Cemil İpekçi, Sibel Arna, umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç görülüyor. Jüri ile yarışmacılar arasında amansız tartışmalar olduğu görülüyor.

Güzel yarışmacımız fiziki özellikleri ile de herkesi kendisine hayran bırakıyor. Bunlardan birisi İstanbul ilinde dünyaya gelen Serpil Gök olmuştur. Henüz 24 yaşındaki genç yarışmacı amansız bir şekilde mücadeleye devam ediyor. Kilosu ve boyu birbirleri ile orantılı olmuştur.

Yaş 24
Boyu 170cm
Kilo 53kg
Doğum İstanbul

serpil gok (3)

serpil gok (2)

serpil gok (1)

Yorum Yazın