Bu Tarz Benim Serpil Cansız Kimdir

Show TV ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim devam ediyor. İki kanalda da aynı program ismi ile yayınlanması herkesi şaşırttı. Yeni kanalı olarak TV8 gösterilse dahi Show TV’de bu tarz benim yarışmasını yayınlamaktadır. Büyük ödül ikisinde de 100.000 TL belirlenmiştir. Birbirlerinden güzel yarışmacıların katılarak kıyasıya bir rekabet olduğunu biliyoruz. İki kanalı birbirlerine düşüren fenomen yarışma son hızıyla devam etmektedir. Bu Tarz Benim 2. sezonda yayınlanan bölümü ile birlikte jürisi oldukça ilginç isimler yer alıyor.

Birbirinden güzel 13 yarışmacının kıyasıya rekabetine şahit olacaksınız. İlk günden itibaren büyük ilgi ile seyredilirken yeni sezonda yarışmacılar çok daha genç, güzel ve alımlılar. Merak edilen isimler arasında gösterilerek kişilerin kıyasıya rekabetini gösteriyor. Yarışmacılar birbirleri ile yarışırken kanallarda reyting konusunda rekabet içindeler.

Serpil Cansız (Show TV)
1988 yılında Trabzon ilinde dünyaya gelmiştir. Yarışmada büyükler arasında yer almasıyla kendisinden genç olan yarışmacılarına taş çıkartıyor. Henüz yarışmacımız 27 yaşında olasına rağmen fiziğinden hiç bir şey kaybetmemiştir.

Yaşı 27
Boyu 1,63cm
Kilosu 49kg

serpil cansiz (1)

serpil cansiz (2)

Yorum Yazın