İşte Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir

Özden Cerrahoğlu Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim programının 17 yarışmacısından birisi olarak tanıdık. Ekranların favori yarışması olarak gençlerin büyük ilgisini toplayan Bu Tarz Benim yine farklılıklarla geliyor. 30 Kasım 2014 tarihinde yeni sezonuna yeni yarışmacıların katılması ile başladı. İlk hafta elemeden sonra geriye kalan 16 kişi kıyasıya mücadele veriyor. Türkiye’nin en tarz kadınını seçilecek olmasından dolayı atan kalpler oldukça hızlanıyor.

Özden Cerrahoğlu yüzünün güzelliği ile birlikte jüriden tam puan alarak yarışmaya devam etmiştir. Finale kalınması ile büyük ödül 100.000 TL olduğu gibi ünlüler dünyasına dahi olabiliyorlar. Geçtiğimiz sezonda yarışmacının televizyon programında sunuculuk için teklif gelmesi başvurularda büyük artış sağlamıştı. Genç kızların star yolma yolunda ilk adını tarz olmaları gerektiğini gösteriyor. Büyük ödül sayesinde güzel bir gelecek sahibi olunabilir.

Özden Cerrahoğlu Yaşı: 23
Özden Cerrahoğlu Boyu: –
Özden Cerrahoğlu Kilosu: –

Özden Cerrahoğlu İskenderunlu olup bugün butik pastane açmayı çok istediğini belirtmiştir. İşletmecilik yapıp moda tasarımcılığı eğitimi alıyor. Kendi tasarımlarını pazarlamak onun en büyük halidir.

ozden cerrahoglu

Yorum Yazın