Bu Tarz Benim İlbige Uzun Kimdir

Bu Tarz Benim yarışması önceki sezon finalistini belirledikten sonra 30 Kasım 2014 tarihinde yeni bir başlangıç sağladı. Birbirinden güzel 17 yarışmacının kendi tarzlarını yaratarak jüri karşısına geçmesi herkesin beğenisini kazanmıştı. Maalesef her yarışması finale doğru yükselemediğinden dolayı hafta sonu yapılan elemelerde terk etmek zorunda kalıyorlar. Türkiye’nin en tarz kadını olmak için kendilerini gösteren gençler arasında dikkati çeken isimlerden birisi İlbige Uzun olmuştur.

Yeni sezonda birbirinden farklı 17 yarışması mücadele ediyor. Başvuruları kabul edilmesi sonucunda podyumda kendilerini gösteriyorlar. Finalist olan kişi 100.000 TL gibi bir rakamın sahibi olarak ayrılacaktır. Kendi tarzını yaratan gençler arasında İlbige Uzun henüz 18 yaşında olmasına rağmen favoriler arasında gösteriliyor. Türkiye’nin en tarz bayanı olarak gördüğümüz yarışmacımızı en yakın şekilde desteklemekteyiz.

Hobileri olarak yüzme sporu ile ilgilendiği gibi Türkiye şampiyonluğu kazana isimlerdendir. Bugün Zumba eğitmenliği yaparak hayatına devam ediyor.

İlbige Uzun Yaşı: 18
İlbige Uzun Boyu: 176 cm
İlbige Uzun Kilosu: 54 kg

ilbige uzun (1)

ilbige uzun (1)

ilbige uzun (2)

Yorum Yazın