Bu Tarz Benim Hangi Günler Saat Kaçta

Show TV ekranlarının fenomen yarışması olmayı başaran Bu Tarz Benim yayınlandığı ilk günden itibaren gençlerin büyük ilgisi çekti. Her yaştan bayanların katıldığı yarışmada kıyasıya bir rekabet olduğu görülüyor. Şık olmak için alışveriş yapıp güzelliklerine güzellik katan yarışmacıların yanı sıra tatlı bir sohbet gerçekleşiyor. Severek takip edeceğiniz hafta içi her gün 15:45’de Show TV ekranlarından takip edebilirsiniz.

Türkiye’de tarz kadın olmak istiyorsanız hiçte kolay olmadığını göreceksiniz. Sunuculuğunda hepinizin tanıdığı Öykü Serter olduğu ve Türkiye’nin önde gelen jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’dan geçer not alanlar finale doğru yükseliyor. Her hafta eleme yapılarak tarzını tutturamayanlar yarışmadan ayrılmak zorunda kalıyorlar.

Hafta içi her gün 15:45’de Show TV ekranlarında yayınlanıyor.
Eleme Gecesi > Cumartesi akşamı saat 20:00’de izleyebilirsiniz.

Sizde güzel ve alımlı olarak giyiniyorsanız o zaman başvurunuzu yaparak yarışmaya katılabilirsiniz. Bu Tarz Benim yarışmasında büyük ödül 100.000 TL sizin olabilir. Kısa zaman içersinde kazanacağınız büyük meblağda rakamlar için sadece giyinmesini bilmelisiniz. Tarzınızı yaratın ve herkes sizi tanısın.

Bu Tarz Benim sadece yarışma olmaktan çıkıp ünlü kişiler televizyon programlarında sunuculuk, film yıldızları, dizi oyuncuları gibi yerlerde rol almaya başladılar. Kendilerini göstermelerine imkan sağlıyorlar.

bu tarz benim

Yorum Yazın