Bu Tarz Benim Ecem Akkaya Kimdir

Bu Tarz Benim yarışmasında yenilikler ardı ardını devam ediyor. Show TV ekranlarında fenomen hale gelirken yarışma taşınarak TV8 ekranlarında yayına başladı. Jüri ve yarışmacıların gitmesi ile birlikte aynı formatta farklı jüri ve yarışmacıların katılımıyla Bu Tarz Benim yarışması tekrardan yayınlanmaya başladı. İzleyicileri şaşırtan yarışma yine eski kanalında daha çok reyting alındığını biliyoruz ama olay mahkemelik olacak gibi görünüyor. Her gün yarışmacıların kendisini göstermesi ile tüm hızıyla devam ediyor. İki kanalda da yarışmanın büyük ödülü 100.000 TL büyük ödül olarak belirlenmiştir.

Yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi Ecem Akkaya olmuştur. Güzelliği ve fiziği ile kendisinden çok konuşturan oyuncular arasında görülüyor. Yarışmada olaylar ve kavgalar devam ederken tarz olma yolunda yarışmacıların amansız mücadelesini görebiliyorsunuz.

Ecem Akkaya, 26 yaşında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile kendisinden söz ettiren isimlerden oldu. Yarışmanın favorileri arasında gösterilip başarıya ulaşacak kişilerden olacağı biliniyor. Tarz olmak için adım adım ilerleyen Ecem Akkaya her defasında yeni farklılıkları beraberinde getirmektedir.

Yaş 26
Boy 165cm
Kilo 52kg

ecem akkaya (1)

ecem akkaya (2)

ecem akkaya (3)

Yorum Yazın