Bu Tarz Benim Çağla Yıldırım Kimdir

Her iki farklı kanalda Bu Tarz Benim yarışması yayınlanmaya devam ederken yayınlar durmaksızın izleniyor. Tv8 ve Show Tv ekranlarındaki bu tarz benimin kalacağına seyirci karar verecek. Aynı gün ve zamanda yayınlanan program herkesi etkiliyor. İzlenen hangisi olacak ve kim kazanacak bu görülecek. Büyük ödül olarak 100.000 TL kazanacak olan yarışmacılar için kıyasıya rekabet son hızıyla devam etmektedir. İzleyenlerin severek takip ettiği yarışmada gerginliklerin olmasıyla reytingleri alt üst etmişe benziyor.

13’er yarışmacının soluk soluğa yarışacağı amansız mücadeleyi göreceğiz. Programın yeni sezonda hangi kanal galip bitirecek reytinglerle belli olacaktır. İstediğine ulaşamayanlar ekranlara veda edip ayrılacağa benziyor. Show TV ekranlarında yarışan yarışmacılardan biriside Çağla Yıldırım olmuştur. Ekranların fenomen yarışmasında güzel yarışmacımız kendisinden oldukça iddialı gözüküyor. Hepimizin severek desteklediği yarışmacılardan olduğu söylenebilir.

Çağla Yıldırım Kimdir (Show TV)
1993 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. Hobi olarak kendisine masa tenisi ve dansı tercih etmiştir. Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. İlerde model olmak isteyen güzel yarışmacımız kendisi çok güzel anlatıyor. Favori olarak desteklediğimiz yarışmacılar arasındadır. Kıyasıya rekabette kendisini çok beğendiğini söyleyebiliriz.

Yaşı 21
Boyu 1.75cm
Kilosu 52kg

cagla yildirim (1)

cagla yildirim (2)

cagla yildirim (3)

Yorum Yazın