Bu Tarz Benim Buse Akbaşak Kimdir

Geçtiğimiz sezon yayınlanan bölüm ile ekranlar yer yerinden oynuyordu. Bu sezonda daha çok yıkılacak gibi görülüyor. Yarışmacılar ile jüri arasında gerginlik her geçen gün büyüyor. Show TV ekranlarında ikinci sezona geçen Bu Tarz Benim için krizler beraberinde geldi. TV8 ekranında dahi yayınlanmaya başlayan yarışma aynı jüri ve ekibi ile bir araya geldi. Büyük bir olay olup iki kanal nerdeyse mahkemelik oldu. Programın iki ayrı kanalda yayınlanması ile hangisinin kalacağını seyirciler belirleyecek. İki kanalında büyük ödülü 100.000 TL olarak belirlenmiştir. Genç yarışmacılar için büyük meblağ oldu. Hırslı ve tarzını göstermek adına amansız mücadele veriyorlar.

Show TV ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasının favori isimlerinden birisi yaşına göre çok güzel olan Buse Akbaşak olmuştur. En tarz olduğunu ekranda herkese gösterebilen isim oldu. Jürinin gözünde daima sevildi.

Buse Akbaşak, İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Hayali tasarımları olduğundan dolayı butik açmak onun için önemlidir. Çılgınca giydiği kıyafetlere baktığımız zaman minik melek olarak görüyoruz. Her hafta giydiği elbiseler ile birlikte bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dizi oyuncuları ekibi olarak desteklediğimiz favori yarışmacılardan olmuştur.

Yaşı 18
Boyu 175cm
Kilosu 52kg

buse akbasak (1)

buse akbasak (2)

buse akbasak (3)

Yorum Yazın