İşte Benim Stilim Amila Kuruoğlu Kimdir

Bu Tarz Benim yine herkesi şaşırtacak yarışmacıları ile yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun bitmesi sonucunda birbirinden farklı yeni 17 yarışmacı katılıyor. Bunlardan birisi Amila Kuruoğlu olmuştur. Güzelliği ve tarz olmasıyla hakkında çok konuşturdu. Bomba isimlerden birisi her hafta bir yarışmacının elenmesinden sonra finale ulaşılması sonucunda 100.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacaktır. Türkiye’nin en tarz kadını kendiniz olduğunu düşünüyorsanız eğer başvurularınızı en kısa zaman içinde tekrar yapınız.

Amila Kuruoğlu için tarz olmak hiçte zor değil. Giydiği bütün elbiseler ve kombinler yakışıyor. Herkes tarafından beğenildiği gibi jürinin takdirini kazanmış favori yarışmacılardandır. Başarıyla ualşarak sevdiği bir çok kişiyi gösterdiğini bilebiliriz.

Amila Kuruoğlu kimdir?
19 yaşında ve yurtdışından gelen ailenin kızıdır. Yeni heyecanlar aradığından dolayı yarışmaya katılmıştır. Para harcamayı çok sevdiğini ve bir o kadarda tutumludur. Güzelliği ile iddialı yarışmacılardan görülen Amila Kuruoğlu 1.75cm boya sahiptir. Sarışın olarak kendisini bir kez daha gösterip Türkiye’nin en tarz kadını olduğunu ispatlayacaktır.

amile kuruoglu (1)

amile kuruoglu (4)

amile kuruoglu (5)

Yorum Yazın