Beyaz Show 13 Kasım Konukları

Kanal D ekranlarının fenomen şov programı haline gelen Beyaz Show yıllardan beri devam ediyor. Ekranların fenomen yarışma programı her geçen gün daha çok izleyici kitlesine hitap etmektedir. Beyaz Show her hafta yeni konuklarını ağırlayarak eğlenceli zaman sunmaya devam ediyor. Her hafta birbirlerinden farklı isimleri ekran başında görmekteyiz. Ünlü isimlerle birlikte harika sohbet, skeçler, komediler, şakalar hepsi bir arada Beyaz Show ile gerçekleşiyor.

Yıllardır ekranların vazgeçilmezi olan Beyaz Show’un sunuculuğunu Beyazıt Öztürk yapmaktadır. Başarılı bir şekilde yayın yapmaya devam etmektedir. Başta üniversiteli gençlere hitap ederek dileyenler telefon bağlantısı ile konuklara soru yöneltebiliyor. Ünlü konuklarla birlikte sohbet ve şarkı keyfine doyamayacaksınız. Her haftanın birbirlerinden ayrı konukları olacaktır. Ekranlarda eğlenceli ve güzel zaman geçirmek için Beyaz Show’dan asla vazgeçmemelisiniz. Sizleri çok özel ve harika yayınlar beklemektedir.

Beyaz Show 13 Kasım konukları henüz açıklanmadı. Ekranların bir numaralı show programı olan beyaz show’da kendinizden geçeceksiniz. Renkli yüzler ve konukların ağırlanmasını beklemedeyiz.

Beyaz Show Konukları
3 Nisan Beyaz Show Konukları: Hande Yener, Tolgahan Sayışman, Teknik Direktör Sota Arvelade ve Yüksek Sadakat grubu katılıyor.
10 Nisan Beyaz Show Konukları: Diriliş Ertuğrul dizisinden Engin Altan Düzyatan, Burcu Kıratlı, Hande Subaşı.
17 Nisan Beyaz Show Konukları: Neslihan Atagül, Ekin Koç ve Koray Candemir.
24 Nisan Beyaz Show Konukları: Ali Atay, Serkan keskin, Mete Horozoğlu, Merve Oflaz.

beyaz show

Yorum Yazın