Arka Sokaklar Engin Komiser

Arka Sokaklar dizisinde bir hüzün yaşanıyor. Kanal D ekranlarının fenomen dizisi olup yıllardır bizimle birlikte olan Arka Sokaklarda bir oyuncu daha aramızdan ayrılıyor. Ayrılış sebebi henüz bilinmese dahi fragmanın da Engin komiser ameliyat masasında ve hayat mücadelesi veriyor. Yaşama tutunabilecek mi? Arkadaşları onun intikamını alacak mı? Herkesin merakla beklediği bölüm kısa zaman içinde ekranlarda yayınlanarak sonuç belli olacaktır.

Fragmanında gördüğümüz gibi Engin Komiser’in öldüğünü anlıyoruz. Diziden ayrılış olup yerine yeni bir oyuncu katılabilir. Ekipten bir kişi eksilmesi renkli yüzlerden olan birisinin katılması ile sonuçlanabilir. Engin Komiser’in diziden ayrılması herkesi hüzne boğduğu açıkça ortada, sevenleri oyuncunun ölmemesi gerektiğini düşünerek oldukça tepki gösteriyorlar.

İlker İnanoğlu diziden ayrılarak yeni bir projede devam mı edecek henüz bir bilgi yok. Merakla herkesin beklediği bölümler kısa zamanda yayınlanacaktır. Dizinin sevilen ismi olan Engin Komiser’i neden öldüğünü ve intikamı nasıl alınacak sabırsızlıkla beklenmektedir. Fanlarına bu konuda sabırlı olmalarını diliyoruz, oyunculuk hayatı zor olup daha sonra yeni bir projede karşımıza çıkabilir.

Arkak Sokaklar Engin Başkomiser hayatını kaybetti. İlker İnanoğlu Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor.

arka sokaklar engin komiser

Comments
  1. Ali Cevapla
  2. ekrem Cevapla

Yorum Yazın