Adı Efsane Dizisi Nerede Çekiliyor

Ekranlarda bir çok yeni dizi yayın hayatına başlıyor. Bunlar arasında iddialı bir yapım daha var. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer ve Gökçe Bahar’ın rol aldığı Adı Efsane dizisi her hafta Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında. Severek izleyeceğiniz dizide Ankara polisiyesinin Behzat Ç. Oynuyor. Efsane dizide efsane oyuncu kadrosu karşınıza çıkacak. Sevdiğiniz oyuncular aynı dizide buluşarak size aksiyon üstüne aksiyon yaşayacak.

Adı efsane dizisinin çekimleri Fatih’te bulunan Sultanahmet Teknik Meslek Lisesi’nde yapılmaktadır. Özel mekanlar dekora edilerek isteyenler gidip yakından ziyaret edebilir. Set ortamını görmek isteyen ve birbirinden ünlü isimlerle tanışmak isteyenler için okul adresi açık şekilde verildi.

Dizi oldukça gösterişli sete gitmeden önce günleri öğrenebilirsiniz. Çalışmalar son hızıyla devam ediyor, ekranların sevilen dizisinin yeni bölümleri de aynı civarda çekilmekte.

Dizi konusunda basketbol kariyerinin zirvesinde ağır kaza geçiren Tarık karakteri basketbola devam edemez. Her şeyini birer birer kaybettikten sonra bir karar vermesi gerekiyor ya okulda eğitmenlik yapacak ya da çocuklarını eski karısına bırakacak. Onların velayetini almak için amansız mücadelesine şahit olacaksınız.

Yorum Yazın