Acil Servis Dizisi Nerede Çekiliyor

İlk bölümü seyirci ile tanışmasından sonra büyük ses getirdi. Doktorlar dizisinin devamı olarak görülse dahi başarılı yapım gösteriliyor. Genç ve yetenekli oyuncu kadrosunun bir araya gelemsi sonucunda başarılı bir dizi ortaya çıktı. Büyük beğeni toplayan dizinin başrollerinde Serhat Teoman, Seda Akman, Nur Erkul gibi tanıdık isimler yer alıyor. Tanıdık bir çok isimde Acil Servis dizisinin kadrosunda. Beraberinde görebileceğiniz Tamer Tıraşoğlu, Suzan Aksoy, Gökhan Soylu ve Yağmur Ünal gibi kendini oyunculuğa adamış isimlerde yer almaktadır.

Sevilen dizinin çekimi için büyük bir hastane gerekiyor. Hastane içinde çeşitli alanlar kullanılarak Acil Servis dizisinin çekimleri burada devam etmektedir. Çekimlerin nerede yapıldığını merak eden dizi severler için yeri Aksaray Vatan Hastanesi olarak duyurulmuştur. Kısa zamanda dizi büyük beğeni topladığı gibi diğer adı F.A.O Tıp Fakültesi belirtilmiştir. Hastaneye giderek çekimlere ayrılmış kesimlerde dizi oyuncuları ile tanışmanız mümkündür.

Dizinin misafir kabul edip etmediği konusunda herhangi bilgimiz olmadığından dolayı dizi yapımcı firması ile iletişime geçmelisiniz. Hangi günler hastanenin hangi bölümleri kullanılıyor bunların öğrenilmesi durumunda ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

acil servis dizisi

Yorum Yazın