3 Adam 18 Nisan Konukları

Ekranların fenomen Show programı olan 3 Adam her hafta birbirlerinden ünlü isimleri konuk olarak ağırlıyor. Sunuculuğunu hepimizin tanıdığı isimler olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile 3 Adam her hafta Cumartesi günü akşamı canlı yayınla TV8 ekranlarında olacaktır. Birbirleri ile oldukça eğlenceli zaman geçirirken konuklarını ağırlıyorlar. Ekran başında gençliğin severek izlediği program oldukça eğlenceli zaman geçirmenize olanak sağlayacak.

Konuk olarak katılacak olan kişiler daha önceden bildirmeleri gerekmektedir. İsteyenler canlı yayına telefon ile bağlanarak ünlü isimlere sorularını yöneltebiliyorlar. Oldukça gelişmiş program olması her türden eğlenceyi sizlere sunmaktadır. 3 Adam ile eğlenceli bir geceye hazır olmalısınız.

Her hafta birbirlerinden farklı konuklar katılacak. Yazımızda sizlere her haftanın konuklarını sırası ile aktaracağız. Hepsi birbirlerinden renkli yüzlere sahip olan isimlerdir. Konukların katılması ile müzik şöleni, keyifli sohbet ve eğlenceli zamanın tam noktasına gelecektir. 3 Adam programının kanalı TV8 ve yayını zamanı Cumartesi akşamları 23:15 de ekranlara gelecektir.

3 Adam 21 Mart 2015 konukları: Öykü Gürman, Maral dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Aras Bulut İnemli.

3 Adam 28 Mart 2015 konukları: Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Gökhan Keser ve Aşkım Kapışmak.

3 Adam 4 Nisan 2015 konukları: Atalay Demirci, Tuvana Türkay, Edis Görgülü, Yetenek Sizsiniz ve İşte Benim Stilim şampiyonları konuk olarak katılacak.

3 Adam 11 Nisan 2015 konukları: Sedef Avcı, İlker Aksum, Nil Karaibrahimgil ve Almeda Abazi.

3 Adam 18 Nisan 2015 konukları: İrem Derici, Neslihan Atagül ve Ekin Koç.

3 adam

Yorum Yazın